Všetky naše produkty sú zabalené v uvedenom množstve. Ne webstránke si môžete pozrieť balenie, cenu za balenie ako aj jednotkovú cenu.

V prípade, že je daný produkt momentálne nedostupný, s Vaším súhlasom Vám ponúkneme jeho ekvivalent. Náš nákupca k tomuto kroku pristúpi, ak nevyslovíte Váš nesúhlas pri kompletizovaní objednávky. Postaráme sa, aby sme Vám zaručili produkt v rovnakej alebo podobnej kvalite a cene. Produkty, ktoré sa nám nepodarí nahradiť, budú z objednávky vyňaté.

Od nás obdržíte email s informáciou ohľadne zmien v objednávke. Ak ste si vybrali platbu v hotovosti, celková cena bude znížená o cenu produktov, za ktoré sme nenašli náhradu. V prípade platby kartou na webe od nás obdržíte zľavový kupón v hodnote chýbajúcich produktov alebo Vám rozdiel vrátime.

Naši nákupcovia pre Vás nakupujú bezprostredne pred doručením, aby sme Vám zabezpečili čo najčerstvejšie potraviny. Z toho dôvodu sa môže stať, že niektoré produkty budú vypredané. Nákupcovia Vás budú kontaktovať, aby sme zosúladili Váš nákup s Vašimi želaniami.

V každom prípade máte právo odmietnuť výmenu chýbajúcich produktov a ich cena Vám bude vrátená.